Lázně duševní

Reference

Poslouchat Alianu je pro mne opravdu radost :-) Její promluvy i osobní setkávání1mi velmi pomáhají orientovat se v tom, co se zrovna odehrává v mém nitru a životě, umět to dění konkrétně pojmenovat, spojit do souvislostí a zároveň postupně nalézat cestu k řešení.
I její meditace jsou pro mne krásným pohlazením po duši ,moc hezky se u nich odpočívá i usíná a zároveň je v nich taková1přirozená radost a moudrost, která se pak zvolna1a krásně prolíná i do běžného denního života.

Ali, velmi děkuji za Tvou trpělivost, vnímavost a všechny další krásné věci co děláš!

Martina Peroutková

 


 

Návštěva u Aliany byla od začátku skvělá. Já i můj muž jsme se cítili příjemně, přestože hlavně on měl obavy, jak bude celé setkání probíhat. Její přirozenost a nenucená volba těch správných slov, se kterými prostě souzníte, vám od začátku dává pocit, že jste na správném místě. Já jsem Alianu už znala z předchozích seminářů, takže mě bylo jasné, co nás asi tak čeká a o čem si budeme povídat. Strávili jsme společně asi 3 hod., za které mému muži vysvětlila základní principy, kterými se řídí ve svém životě a které jsme podrobněji probírali na seminářích. Mám naštěstí velmi otevřeného a vnímavého muže, takže všechno rychle pochopil a začal vnášet do svého života. Dokonce bych řekla, že v některé oblasti došlo k prozření, takový malý osvícení :) Jako velký úspěch považuji to, že se od té doby, až hrdě, chlubí nejen svým kamarádům a svěřuje svůj super positivní zážitek z terapie. Asi většina z nich by o podobné možnosti jen tak neuvažovala. Což se po jeho nemalé reklamě často mění :) Je skvělé, když toto můžeme šířit i v tom mužském světě, který občas bývá uzavřenější. Aliana nás oba svým přirozeným přístupem nadchla. Jako správná divadelnice umí užívat nejen přesných slov, které dokonale padnou na danou situaci, ale ještě tomu dodá zábavný projev s výstižnou dikcí. Je radost si s ní povídat, vždy odcházím pozitivní, plná energie s chutí do dalšího života, a o to jde :)

Blanka

 


 

Iva Aliana, je pro mě stálou inspirací. Vstupuje do mého života denně, a to hlavně díky všemu, co mi za poslední roky předávala . Ať už to bylo formou zrcadlení, obětí a tvůrců, nádhernými nahrávkami meditací, malováním, Solfeggiho frekvencemi, či přednáškami u nás ve Znojmě.

Těch informací je spousta a stále mi pomáhají, posouvají a já dál s radostí předávám lidem, kteří naslouchají.

Pamatuji na naše první setkání, kdy přišla úžasná, spontánní žena, plná energie, barev a lehkosti. Od té doby uplynula řádka let, ale z poradce, lektorky se z nás staly kamarádky, které o sobě vědí, že jedna pro druhou tady je, když je třeba.

Ivanko s Láskou Děkuji.

Lenka

 


 

Paní doktorka Šimková vždycky říká, že jsme bytosti bio-psycho-socio-energo-spirituální.

Semináře vedené Alianou pomáhají uzdravovat všechny složky (možná trochu méně bio složku). Mě osobně tyto hodiny přinesly do života vyladění postojů k sobě i druhým lidem a dovednost uspořádat si život tak aby mi to co nejvíc vyhovovalo. Bonusem je poznání skupiny stejně naladěných lidí.

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost tyto semináře, vedené skvělou lektorkou, absolvovat.

Těším se na další seminář :)

Marie

 


 

Milá Aliano.

Už několik dní na tebe myslím a musím ti napsat velký dík.

Zažila jsem už s tebou nějaké semináře a když přišla mailem nabídka na nedělní semináře Dejte si své myšlenky do souvislostí, neváhala jsem a přihlásila se.

Tyhle dva roky s tebou mi nesmírně pozitivně ovlivnily život. Vážím si, že v naší skupině můžeme řešit svoje starosti, trable, které nás nějak omezují, nebo trápí a ty aniž bys cokoliv soudila, poradíš a nakopneš nás třeba ke změně postoje nebo ukážeš jiný pohled na dané téma a my se díky tobě můžeme vyvíjet a vystoupit z role oběti a být tvůrci svého života.

Každé téma, které připravíš je pro mne obohacující, ráda si i po čase projdu skripta a poznámky a vždy tam najdu něco, co právě potřebuju v životě.

Moc ti děkuji a těším se na 3. ročník.