Lázně duševní Obchůdek

Meruňková babička

aneb Večerní meditační příběh pro ženy, dívky i holčičky.

24-minutová meditace, navozuje pocit bezpečí, přináší vnitřní klid, propojí vás s vaší moudrostí a přirozenou ženskostí. Spadnou z vás obavy, napětí a životodárná energie vámi bude proudit jako nádherná, klidná řeka.

Pocit bezpečí je pro nás ženy nesmírně důležitý. Dovolí nám se uvolnit a rozkvétat. Můžeme pak úplně přirozeně a bez úsilí dávat druhým i světu své nádherné a hluboké ženské dary – lásku, pochopení, krásu, péči, hravost, úsměv… atd.

Ne vždy jsou okolnosti našeho života stoprocentně příznivé, ale nikdy na to nejsme samy. Každá máme svůj vnitřní hlas moudrosti, který nám poradí a provede nás jakoukoli situací v životě. Abychom ho dokázaly slyšet, potřebujeme alespoň někdy zažívat chvíle vnitřního klidu.

Meditace, kterou jsem pro vás vytvořila, je jednou z cest, po které můžete dojít ke svému vnitřnímu klidu, k pocitu bezpečí, uvolnění a radosti. Poznáte nádhernou krajinou, setkáte se s čarovnou meruňkovou babičkou a za tichého šumění moře projdete bránou až do krajiny snů. Ráno se probudíte o něco klidnější, o něco moudřejší, o něco krásnější a o něco šťastnější.

Přeji vám krásný zážitek a ať je vám se sebou hezky.

S láskou vaše Aliana ❤️

Ukázka z meditace:

Zakoupením získate (vše ke stažení):

  • meditační obrázek
  • meditaci ve formátu mp3 (audio)
  • meditaci ve formátu mp4 (video)

Cena: 360 Kč